Сайт оголошень будівельної тематики

Як правильно обрати категорію?

2015-03-24-17-02 |Часті запитання |

Зверніть увагу
Якщо Ви не знайшли своєї категорії, виберіть розділ та додайте оголошення у категорію близьку до Вашої. Після перевірки оголошення модератором, буде створена категорія для Вашого оголошення (певна річ якщо це відповідає тематиці сайту).


Розділ РОБОТА ПІДРОБІТОК
Тут розміщуються оголошення для людей які шукають або пропонують роботу. Це оголошення як на постійну роботу, так і на співпрацю, з нетривалим терміном зайнятості.
Хочемо звернути особливу увагу на категорію "Різні роботи (шабашка)". 
В цій категорії  розміщуються оголошення тих користувачів яким потрібно зробити ремонт квартири (офісу і т.д.) або побудувати будинок, гараж тощо, або просто дрібні будівельно-ремонтні роботи. Тут по можливості треба подати інформацію з чим більшим описом об'єкту та з викладенням фото із вказанням інших деталей.

Розділ ПОСЛУГИ
Категорії цього розділу містить оголошення фахівців будівельників, ландшафтників, які надають послуги у певній сфері. Тут оголошення подається як резюме для роботодавця, як можна з кращим описом своїх навиків, досвіду роботи і т.д.. Фото можна додати, як презентацію своїх робіт, що посприяє швидшому пошуку замовника робіт (роботодавця).

Розділ КУПИТИ АБО ПРОДАТИ
В цьому розділі оголошення користувачів які хочуть купити або продати, здати або взяти в оренду будінструмент, будматеріал тощо.

Розділ НЕРУХОМІСТЬ
Квартири, гаражі, котеджі та інше. Вам купити або продати, а може здати в оренду чи зняти? Якщо купити-продати Вам сюди. Якщо здати-зняти Вам сюди. Вибирайте потрібну категорію та розміщуйте своє оголошення.