Сайт оголошень будівельної тематики

Продамрадіаторнікраниaluminium summerгуртом та вроздріб

Поділитись


5.00 EUR
Додано:2016-01-29-18-54
ID оголошення:3098
Переглядів:78
Строк розміщення:Термін закінчився
Тип товару:Продам

ТОВ Євро Буд Технології пропонує Радіаторні крани.
Широко поширена у системі опаленнята водопостачання така запірна арматура, як – Радіаторні крани! Це - необхідні прилади,яківідіграють важливу роль, а саме здійснюють плавне регулювання та визначену подачу теплоносіїв в технологічну систему радіаторів. Крім цього, вони виконують роль захисту від гідравлічного удару у випадках заповнення порожнього радіатора, необхідною водою.
Слід памятати, що крани радіаторні єоптимальним рішенням під час монтажу і зєднання різних радіаторів з обєктом теплоносія та не рекомендовано використовувати у цих випадках крани інших типів. Ми пропонуємо продукцію, яка виготовлена за найкращими європейськими стандартами, що підтверджують відповідні документами та сертифікатами якості.
Замовити радіаторні крани, які будуть служити Вашим потребам не один рік, Ви можете у нашому офісі у місті Рівне Курчатова 1 оф. 211. У нас працює досвідчений персонал, який за Вашим бажанням зможе відповісти на будь-які запитання та допомогти у виборі найкращих товарів. Крім цього, ми не забули про шанувальників інтернет покупок та створили веб ресурс, за допомогою якого можливо купити крани радіаторні, у будь який зручний для Вас час.
Ми пропонуємо доступні ціни на крани радіаторні, гнучку систему знижок для постійних покупців та вигідні пропозиції для нових клієнтів. Якщо так трапилось, що Ви не змогли розшукати бажаного товару, повідомте нас і ми знайдемо його особисто для Вас, за будь-яких умов :)


Ім'я та/або Прізвище: Иван
Телефон:
E-mail:
Регіон: Рівне
Адреса: м.Рівне вул.Курчатова 1.оф.211
Повідомте автору, що Ви знайшли його оголошення на сайті "БУДБОРД"

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...