Сайт оголошень будівельної тематики

ПродамрадіаторБіметалelegance

Поділитись


190.00 UAH
Додано:2016-01-31-18-04
ID оголошення:3102
Переглядів:85
Строк розміщення:Термін закінчився
Тип товару:Продам

ТОВ Євро Буд Технології пропонуєБіметалічний радіатор elegance поєднує в собі кращі якості алюмінієвих і сталевих батарей. Вони ефективні, невибагливі до умов експлуатації і мають при цьому сучасний привабливий дизайн, що робить їх чудовим рішенням для будь-якого будинку.
- У даного радіатора найкраще співвідношення ціна / якість на ринку України.
- Подвійнtфарбування. Перший шар наноситься методом анофореза, другий - порошкове забарвлення.
Максимальний робочий тиск: 30 бар Макс. температура теплоносія: + 110 ° С pH води: від 6,5 до 8,5 (опт.7-8) Забарвлення: RAL 9016
Біметалeleganceрадіатори призначені для установки в системи водяного опалення житлових, громадських та промислових будівель. Сучасний зовнішній вигляд радіаторів дозволяє встановлювати опалювальні прилади в приміщеннях з підвищеними вимогами по комфортності.
Біметалeleganceрадіатори розроблені спеціально для роботи в умовах централізованих систем опалення з підвищеним робочим тиском і температурою.
Біметалeleganceрадіатори є прямою заміною традиційним чавунним радіаторам.
Радіатори мають подвійне емалеве покриття (перший шар - методом анафорезу, другий - електростатичним методом з використанням епоксидних порошків). Така технологія фарбування забезпечує високу тривалість служби і стійкість до подряпин. Радіатори дозволяють легко і без істотних витрат регулювати температурний режим. У короткий проміжок часу досягається оптимальна температура в кожному приміщенні відповідно до індивідуальних потреб людини. Невелика вага алюмінієвих радіаторів дозволяє швидко і точно виконати монтажні роботи, а секційна збірка забезпечує ідеальне рішення для будь-якого приміщення.


Ім'я та/або Прізвище: Иван
Телефон:
E-mail:
Регіон: Рівне
Адреса: м.Рівне вул.Курчатова 1.оф.211
Повідомте автору, що Ви знайшли його оголошення на сайті "БУДБОРД"

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...