Сайт оголошень будівельної тематики

Електричні котли дніпроКЄО4.5\220

Поділитись


2 140.00 UAH
Додано:2016-02-05-13-43
ID оголошення:3151
Переглядів:83
Строк розміщення:Термін закінчився
Тип товару:Продам

Пропонуємокотли настінні електричні Дніпро виробник(Україна) .Гарантія 2 роки. - це сучасні, високоефективні, надійні та безпечні електрокотли, призначені для центрального опалення. Котли ідеально підійдуть для опалення будинку, дачі або навіть котеджу. Електрокотли мають просту конструкцію, у порівнянні з газовими, не потребують постійного обслуговування (чищенню від шлаку і золи), безшумні, екологічно нешкідливі і безпечні (відсутність шкідливих викидів і сторонніх запахів при роботі).

Перевагою котлів Дніпроє невелика вартість, в порівнянні з аналогами. Всі котли комплектуються додаткової клемной колодкою для підключення кімнатного регулятора, використання якого зменшує витрати на електроопалення.
Модельний ряд настінних електричних котлів Дніпро представлений потужностями від 3,0 до 24,0 кВт. Розроблені моделі, відрізняються привабливим дизайном, компактністю і не великою вагою. Розмістивши котел на стіні, можна звільнити місце для інших побутових приладів, що важливо для житлових приміщень - коридорів, кухонь і т.д.
Електричні котли навісного типу призначені для використання в системах опалення як у якості основного, так і резервного джерела тепла. Невеликі габаритні розміри дозволяють встановити котел навіть в найменших приміщеннях.
Конструктивними особливостями всіх моделей електрокотлів «Дніпро», є надійний сталевий внутрішній бак з товщиною стінок не менше 3 мм, що витримує тиск до 0,6 МПа, високоякісні трубчасті електронагрівачі (ТЕН) з нержавіючої сталі, комплектуючі з Італії.

Більше котлів на нашому сайті: http://www.kotelrivne.com/


Ім'я та/або Прізвище: Иван
Телефон:
E-mail:
Регіон: Рівне
Адреса: м.Рівне вул.Курчатова 1.оф.211
Повідомте автору, що Ви знайшли його оголошення на сайті "БУДБОРД"

Додати коментар

 

Завантажуємо коментарі...